WSPÓŁPRACA - Gorvita

Hej! Dziś pochwalę się Wam współpracą z http://www.gorvita.com.pl .  O firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Us...

Hej!

Dziś pochwalę się Wam współpracą z http://www.gorvita.com.pl

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gorvita ma swą siedzibę w miejscowości Szczawa na terenie gminy Kamienica w powiecie limanowskim. Położona jest ona w dolinie Kamienicy Gorczańskiej, jednej z najpiękniejszych rzek tego regionu. Szczawa leży na granicy Beskidu Wyspowego i Gorców. Nazwa miejscowości wywodzi się z występujących tutaj bogatych źródeł wód mineralnych. O tych źródłach wspominał już Jan Długosz w swojej Kronice (...) a ich właściwości lecznicze potwierdził Stanisław Staszic. Wieś należącą do klasztoru Klarysek ze Starego Sącza miał założyć sołtys z sąsiedniej Kamienicy, Stanisław z Rozpszy.
Pod koniec XVIII wieku rząd austriacki przejął własność Klarysek i oddał pod zarząd Kirchnera. W spadku po nim Szczawę otrzymał Maksymilian Marszałkiewicz, właściciel dóbr kamienickich, budując tutaj dwie huty żelaza. Na przełomie XIX i XX wieku rozwinął się w Szczawie przemysł drzewny a w okresie międzywojennym coraz bardziej zaczęto doceniać właściwości lecznicze tutejszych szczaw alkaiczno-siarkowych budując pierwsze odwierty i pijalnie wody mineralnej oraz starając się uczynić ze Szczawy uzdrowisko.

W ramach współpracy do testów otrzymałam : 


- Żel z kasztanowcem, miłorzębem i babką lancetowatą
- Pneumovit - spray do nosa
- Maść propolisowa 
- Pneumovit - żel do inhalacji i wcierań

Produkty z Pneumovit już testuje mama. Ja zajmę się propolisem.. tylko trzeba znaleźć kokoś komu dokuczają pajączki i żylaki. 


Firmie dziękuję za zaufanie i świetny kontakt! :)

Używacie takich produktów jak Pneumovit na przeziębienia ? ;)

Może znacie kogoś kto potrzebuje takiego żelu na żylaki ? Bo nie mam pojęcia komu mogłabym go dać.  Jak coś to piszcie na : probkowo@gmail.com
 _________________

Kochani i proszę o lajki do rozdania - jest wg mnie dobrze, ale jeszcze trochę czasu i nie chcę zostać w tyle z Wami a potem przegrać ;D  I jak udostępniacie to zachęcajcie znajomych do polubienia!


Podobne posty

11 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers