Suplement Zdrowe Kolana - ratunek dla stawów młodych mam

Witajcie! Jakiś miesiąc temu z propozycją współpracy wyszła do mnie firma Garden Pharm .  Celem współpracy było przetestowanie dwóc...

Witajcie!

Jakiś miesiąc temu z propozycją współpracy wyszła do mnie firma Garden Pharm

Celem współpracy było przetestowanie dwóch suplementów diety ( tak, ja jestem ich zwolenniczką). 

Dziś o jednym z nich.

Suplement diety Zdrowe Kolana miał testować mój narzeczony, z zamiłowania kolarz i osoba bardzo aktywna sportowo. Jednak testowała go moja koleżanka Iza, która jest mamą 7 miesięcznej Ani. 

Gdy rozmawiałyśmy powiedziała mi, że przez ciążę i noszenie małej ma problemy z kolanami i odczuwa ból w okolicy kości krzyżowej. Nie myśląc długo poszłam do kuchni i przyniosłam jej preparat świadoma iż Iza od 3 miesiąca nie karmi piersią.
 PREPARAT NIE JEST ZALECANY DLA KOBIET W CIĄŻY I KARMIĄCYCH. 


Cena : 39 zł / opak.

Wewnątrz opakowania znajdujemy ulotkę informacyjną i 6 listków po 10 tabletek.


Skład produktu : 

Zalecana dzienna porcja: 2 tabletki dziennie po posiłku. 

Skład zalecanej porcji dziennej:
 Substancje czynne

Dzienna porcja (2 tabl.)% RWS*
Ekstrakt z korzenia czarciego pazura500 mg-
Ekstrakt z kory wierzby białej300 mg-
Kolagen + MSM kompeks, w tym:
    *Hydrolizat kolagenu
    *MSM- metylosulfonylometan
    *Natywny kolagen typu II
115 mg
100 mg
10 mg
5 mg
-
-
-
-
Kwas hialuronowy28 mg-
Witamina C20 mg25%
Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego, w tym:
    * gingerole
12 mg
0,6 mg
-
-

* Referencyjna Wartość Spożycia

Czarci pazur, inaczej wilczy pazur lub hakorośl, to roślina od wieków używana w tradycji ludów afrykańskich. Wywiera pozytywny wpływ na stawy. Pozwala zachować ich zdrowie i odpowiednią elastyczność. Wpływa również na utrzymanie ich ruchomości.
 
Wierzba biała również od wielu wieków jest znana ze swoich właściwości. Według greckiego lekarza i botanika żyjącego w starożytności Pedaniusa Dioskurydesa wywar z kory wierzby białej świetnie sprawdzał się na wszelkie problemy ze stawami. I w dzisiejszych czasach wierzba biała przyczynia się do zachowania zdrowia stawów, jak również zdrowia mięśni.
 
Kolagen wchodzący w skład wyjątkowego kompleksu Kolagen + MSM to jeden z podstawowych rodzajów białka występujący m.in. w stawach, ścięgnach i chrząstkach stawowych.
 
Witamina C jest przeciwutleniaczem – usuwa wolne rodniki, które uszkadzają komórki, np. powierzchnię chrząstek. Przyczynia się także do wytwarzania kolagenu, a co za tym idzie do prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości i chrząstki.
 
Imbir lekarski był tradycyjnie wykorzystywany na wiele sposobów. Wykazano także jego bardzo dobry wpływ na stawy. Imbir pozwala zachować ich ruchomość i pomaga uniknąć porannego sztywnienia kończyn.
Kwas hialuronowy jest składnikiem mazi stawowej, której zadaniem jest smarowanie, ochrona i odżywienie chrząstki. Kiedy dochodzi do ubytku płynu stawowego, powierzchnia chrząstki traci gładkość i szybciej się ściera.  Dla kogo : 


Preparat Zdrowe Kolana polecany jest wszystkim osobom, które narażają swój układ ruchu na przeciążenia:

 • przez pracę fizyczną

 • przez uprawienie sportu


a także tym, które mają problemy ze stawami z powodu:

 • nadwagi

 • starzenia układu ruchu

 Opinia o produkcie : 
 
Tabletki bardzo łatwe do połykania o dobrym składzie nie zaburzającym pracy organizmu. Po 30 dniach kuracji znacznie zmniejszył się ból stawów ale i pleców. Suplement z pewnością sprawdzi się doskonale u tych mam, które przeszły na mleko modyfikowane, ale także u osób starszych czy sportowców. Dodatkowo można było zauważyć poprawę w jędrności skóry do czego z pewnością przyczynił się zawarty w preparacie kwas hialuronowy, witamina C i kolagen. Kuracja może nie jest jakaś tania, ale nie jest też według mnie droga.
Iza na długo zapamięta ten suplement i w razie potrzeby do niego wróci. Ja natomiast mogę go polecić ponieważ znając wiele suplementów wiem, że nie zawsze działają na polepszenie naszej kondycji fizycznej.
 
Więcej o preparacie : 
 
klik 

Stosujecie jakiś suplementy czy jednak wolicie się ich wystrzegać ?
 

Podobne posty

2 komentarze

 1. Nie słyszałam jeszcze o tych tabletkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja siostra była niedawno w ciąży i choć brała różne witaminy to o takim suplemencie jeszcze nie słyszałam ;)
  Obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers