Śniadanko Martusi :) z mix.it

Witajcie kochani! Przyszedł czas na recenzję mojej mieszanki musli, którą mogłam skomponować z MIX.IT Koszt mojej mieszanki to ...

Witajcie kochani!

Przyszedł czas na recenzję mojej mieszanki musli, którą mogłam skomponować z MIX.IT


Koszt mojej mieszanki to 29.35 zł / 700g

Gdy rozpoczynamy komponowanie swojego idealnego musli przechodzimy przez  3 pyszne etapy : 

-Podstawowe zboża - tu wybieramy swoje idealne połączenie składników podstawowych dobranych w bardzo ciekawy sposób każdy znajdzie coś dla siebie. Ja postawiłam na króliczka mamusi ;) dodatkowo możemy dorzucić inne zboża. Chociaż z początku wychodziłam z założenia, że moje musli będzie bardzo fit... moje "fit" musli miało ok. 400kcal / 100g wiec musli nie miało nic wspólnego z dietą a dodatkowym zbożem była pszenica preparowana w miodzie.

- Suszone owoce - Możemy szaleć i kolorować ile chcemy od bananów i truskawek przez ananasa, agrest, jagody, daktyle, figi i wiele innych. Ja wybrałam liofilizowanego banana.

- Orzechy- Tutaj zaszalałam po całości i do mojej mieszanki dołożyłam : orzechy Macadamia, migdały w płatkach, pistacje i orzechy laskowe w czekoladzie. 

- Dodatki - i musli przestało być jeszcze bardziej fit ponieważ postawiłam na mleczne wiórki czekoladowe. A wybrać można jeszcze żelki, lentilki, cukier kokosowy, ziarna kawy. I to te dodatki sprawiają, że nasze musli staje się wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie widziałam jeszcze musli z żelkami :)

Znalazły się w niej : 


Cała mieszanka była zapakowana w folię ochronną co sprawia, że świeżość jest przedłużona. 


Zaś pod folią skryło się moje idealne śniadanko :)


Moja opinia : 

Musli nie jest fit, ale jest PYSZNE! Do tego komponowanie własnej mieszanki sprawiło mi wiele przyjemności bo dzięki stronie mix.it mogłam stworzyć swoje niebanalne musli. Zawarłam w nim wszystko co lubię. Oczywiście orzechy macadamia musiałam zjeść bez mleka :D  Musli sprawdziło się w wersji " na sucho " oraz z mlekiem i jogurtem. Wybór składników jest przebogaty i każdy znajdzie coś dla siebie.

POLECAM ! :)


A jak sprawdziły się wasze mieszanki ? 
Smakowało ? :)

Podobne posty

5 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers