Łowca Okazji czyli blog o tym co za darmo :)

Witajcie! Przyszła pora na napisanie kilku słów o blogu Małgosi, która jakiś czas temu zorganizowała akcję "ubranie i kosmetyki dl...

Witajcie!

Przyszła pora na napisanie kilku słów o blogu Małgosi, która jakiś czas temu zorganizowała akcję "ubranie i kosmetyki dla blogerek" na swoim blogu : http://lowca-okazji.blogspot.com/ 

Akcja polegała na tym, że chętne miały zgłosić się do udziału z chęcią napisania na swoim blogu notki o blogu, którego prowadzi Małgosia. W zamian można było otrzymać bluzkę i kosmetyk, ale o tym za chwilkę ;)


Znacie tą stronę ? Jeśli nie to łowy darmowych okazji mogą tam zajrzeć. Ja osobiście odwiedzałam ją jeszcze przed założeniem własnego bloga ;) I tak zbierałam darmowe próbki, kosmetyki, rabaty. Bo tam to wszystko znajdziecie. Na blogu zebrane są informacje o wszelkich akcjach testerskich, konkursach i o tym co za darmo w sieci :) Łowca okazji to blog dla tych, którzy lubią czasem dostać coś za darmo.  Nie znam innego bloga, strony gdzie akcje pojawiają się tak szybko dlatego też stali czytelnicy często zgarniają to co najlepsze. Jestem pewna, że wielu z Was zagląda na ta właśnie stronę by dowiedzieć się co za darmo w trawie piszczy.

Osobiście polecam każdemu kto ma chwilę i ochotę na coś fajnego z sieci :) Maże akurat Wam uda się wziąć udział w akcji testowania nowych kosmetyków czy też sprzętu elektronicznego. 
Każda akcja jest zrozumiale i czytelnie opisana z podanymi linkami wiec nikt się nie pogubi.

A teraz się chwalę :) czyli co dostałam od Małgosi : 


Otrzymałam bluzkę, która niestety nie może znaleźć właściciela ponieważ nie jest totalnie w moim stylu. Mama i siostra też jej nie chciały także na razie leży. Ja natomiast zadowolona jestem z kosmetyku jakim jest olejek do twarzy i ciała z Joanny. 

Może i ja Wam taką akcję zrobię :P 

Jesteście Łowcami okazji  ? :)

Podobne posty

6 komentarze

 1. Blog znam już od dawna :)) Lubię okazję, więc chętnie na niego zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja co prawda nie zaglądam na jej bloga, ale na fanpage regularnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez mam dużo rzeczy z tej stronki :)

  http://karloseek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ani nie znam bloga ani nie słyszałam o akcji. Ale zajrzę i się wszystkiego dowiem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers