Sally Hansen Hard as Wraps Powerful Acrylic Gel - żelowo akrylowy utwardzacz

Witajcie kochane! Na dziś przygotowałam dla Was moją recenzję żelowego utwardzacza do paznokci Sally Hansen, Hard as Nails, Hard as Wra...

Witajcie kochane!

Na dziś przygotowałam dla Was moją recenzję żelowego utwardzacza do paznokci Sally Hansen, Hard as Nails, Hard as Wraps Powerful Acrylic Gel. Preparat do kruchych, delikatnych, pękających i łamiących się paznokci.
Opatentowana formuła natychmiast zapewnia trwałą, przeźroczystą, gładką i błyszczącą powłokę.
Paznokcie stają się piękne, błyszczące i zdrowe.

Skład: Ethyl Acetate, Acrylates Copolymer, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Butylphthalimide, Isopropylphthalimide, Isopropyl Alcohol, Camphor, Benzophenone-1, Violet 2.

Cena: 35zł / 13ml

Aplikacja : 


Pędzelek z krótką nakrętką. Wiele dziewczyn narzeka, że utrudnia aplikację. Ja nie mam z nim problemu :)

Moja opinia : 

Preparat kupiłam jakieś 3 mies. temu i śmiało mogę stwierdzić, że moje paznokcie go pokochały. Chociaż trochę czekał na swoją kolej :) Dobrze wzmocnił i utwardził płytkę paznokcia. Nałożony na lakier przedłuża jego trwałość, nadaje połysk i zapobiega odpryskiwaniu. Mimo iż na wielu forach zbiera niepochlebne opinie ja śmiało mogę stwierdzić, ze to jeden z lepszych produktów jakie miałam do utwardzania paznokci. Niestety nigdy nie uzyskałam efektu utrzymywania się lakiery bez odpryskiwania powyżej 5 dni. Minus za to, ze efektu akrylowego tu nie zauważyłam. A żelowa forma niewiele różni się od normalnego utwardzacza. Preparat nie gęstnieje i nie zostawia pęcherzyków na paznokciach - tu spory plus. Cena.. 35 zł to trochę sporo jak za utwardzacz. Ale to SH i zapłacić trzeba. Ja jestem na TAK ;)

A obecnie na moich paznokciach : 


Vibo i CHIC Matte, który w wersji matowej zupełnie mi się nie podoba :D I dlatego nałożyłam na niego utwardzacz SH. Ostatnio maluję paznokcie na bardziej " grzeczne " kolory ;)

A Wy polecacie jakieś utwardzacze ?

Podobne posty

6 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers