Babeczka do kąpieli mango - wanilia od Prezentowej Krainy

Witajcie! Przyszedł czas na recenzję ostatniego już produktu, który w ramach współpracy z  Prezentowa Krainą miałam przyjemność testow...

Witajcie!

Przyszedł czas na recenzję ostatniego już produktu, który w ramach współpracy z Prezentowa Krainą miałam przyjemność testować.

Jest to babeczka mango - wanilia 


Cena : 12zł / min. 30g

Więcej takich babeczek znajdziecie : < TUTAJ >

Od producenta : 

Ręcznie wytwarzane babeczki do kąpieli kuszą pięknym wyglądem i zapachem! Zawierają odżywcze masło kakaowe, shea oraz olejki eteryczne dzięki czemu nawilżają i odżywiają twoją skórę podczas kąpieli. Babeczki powoli rozpuszczają się w ciepłej wodzie, uwalniając cenne składniki dla ciała i umysłu.

 Sposób użycia: 

Wrzuć babeczkę do ciepłej wody, po jej rozpuszczeniu ciesz się odżywczą kąpielą. Po kąpieli dokładnie spłucz wannę.


I jak zawsze babeczka pięknie się rozpuszcza niosąc słodką woń po łazience. 

Moja opinia : 

Nie wiem dlaczego, ale miałam wrażenie, że ta babeczka rozpuszczała się szybciej niż poprzednie.. może dlatego, że była ostatnia.. Jeśli chodzi o zapach to jest on przyjemny, słodki ale nie mdlący. Ja wyczuwałam w nim wyraźnie wanilię złamaną zapachem mango. Dla mnie świetne połączenie. Po kąpieli jak zawsze mogłam zauważyć jej właściwości pielęgnacyjne - czyli gładka, nawilżona i miękka skóra. To wszystko dzięki olejkom i shea, które zawiera produkt. Taki drobiazg tak wspaniale urozmaica i uprzyjemnia kąpiel, że z pewnością nie raz po niego sięgnę. 

POLECAM KAŻDEMU!!!

Kochani, a jak wiecie ( lub nie :)) ) na moim blogu możecie zdobyć wybrany przez siebie deser lub babeczką na 4 lub nawet 6 kąpieli !

Wystarczy, że wejdziecie : TUTAJ

I jak zawsze pytanie.. Kto ma ochotę na taki nietuczący smakołyk ? :)


Podobne posty

11 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers