Losowanie zwycięzcy PART 2 - Rozdanie z Love Me Green

Hej! Do dziś nie otrzymałam danych do wysyłki od jednej z dziewczyn także zrobiłam kolejne losowanko.. pomyślałam liczbę ( 73 ) i otwor...

Hej!

Do dziś nie otrzymałam danych do wysyłki od jednej z dziewczyn także zrobiłam kolejne losowanko.. pomyślałam liczbę ( 73 ) i otworzyłam arkusz excel gdzie były wpisane kolejno Wasze zgłoszenia :)


Zwycięzcą została : 

DORENN

Gratulacje!

I teraz inf. do niej.. na wiadomość czekam do jutra wieczorem! Ponieważ sponsor wysyła do Was nagrody i chce je wysłać jednocześnie.

Mam nadzieję, że maila otrzymam w tym terminie. 

Pozdrawiam! :)

Podobne posty

19 komentarze

 1. Nie rozumiem ludzi, którzy zgłaszają się do rozdań, a później zapominają wysłać danych lub wcale nie sprawdzają, czy były wyniki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma swoje życie, ktoś może mieć natłok spraw lub jakieś problemy osobiste i po prostu nie bywać na blogu... Zwyciężczyni gratuluję :)

   Usuń
 2. dziwne taka super nagroda i dziewczyny nei pilnuja terminow :( chyba im nie zalezy an nagordzie a szkoda bo LOVE ME GREEN jets cudowne ;) stosuje ich kosmetyki od jakiegos czasu i zaglądam co chwile aby sprawdzic wynik losowania :)a le jak zwykle nie udało mi się nic wygrac ;D gratulacje dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do Ciebie to nie pamiętam czy to Ty mnie nie obserwowałaś... a tych zgłoszeń niestety nie brałam pod uwagę. Bo wymóg to wymóg.

   Ale jeśli to nie o Ciebie chodzi to zabrakło szczęścia.

   Może innym razem :*

   Usuń
  2. Mam Cię w obserwowanych google :) bo często zagladam do Ciebie :) trudno...

   Usuń
 3. Bardzo dziękuję, już piszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  Jak można nie chcieć takiego fajnego kosmetyku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers