Współpraca PPHU Activ - Recenzja soku jabłkowego.

Witam wszystkich! ;) Jakiś czas temu nawiązałam współpracę z firmą PPHU Activ  http://www.activ.com.pl . W ramach współpracy otrzy...

Witam wszystkich! ;)

Jakiś czas temu nawiązałam współpracę z firmą PPHU Activ  http://www.activ.com.pl .

W ramach współpracy otrzymałam do testów Sok jabłkowy 
Royal Apple 3l.


O Firmie : 

P.P.H.U "ACTIV" istnieje od 1996 roku. Jest firmą rodzinną i jej działalność koncentruje się wokół sadownictwa. Firma nasza zajmuje się zaopatrzeniem odbiorców krajowych i zagranicznych w owoce i warzywa. Dysponujemy zapleczem chłodniczym, linią sortowniczą, maszyną do pakowania oraz maszyną do sklejania kartonów różnych typów i wielkości. Nasze produkty eksportujemy do Rosji, republik nadbałtyckich, Chorwacji, Słowacji, Słowenii, Czech i Rumunii. 

A teraz o soku : 

Royal Apple to naturalnie mętny sok, tłoczony ze świeżych jabłek z dodatkiem innych owoców lub warzyw. Do produkcji soku wybierane są dojrzałe, świeże i dobrej jakości owoce i warzywa. Następnie metodą tłoczenia „na zimno" wyciskany jest sok. Natychmiast po wytłoczeniu sok jest poddawany łagodnej pasteryzacji dzięki czemu zachowuje niemal wszystkie składniki świeżych surowców czyli zbawienne dla zdrowia pektyny i polifenole (głównie flawonoidy).
Spożywanie mętnych soków tłoczonych ma korzystny wpływ na zdrowie. Składniki zawarte w sokach Royal Apple obniżają poziom cholesterolu we krwi, skutecznie zapobiegają miażdżycy i zawałom serca, regulują gospodarkę kwasów żółciowych, chronią przed nowotworami i powstawaniem kamieni żółciowych. Soki Royal Apple są wskazane także dla osób dbających o sylwetkę ponieważ idealnie wymiatają z organizmu resztki pokarmów, regulują florę bakteryjną jelit i neutralizują substancje toksyczne. Są doskonałym źródłem witaminy C, potasu, fosforu, magnezu, wapnia oraz innych, cennych składników mineralnych.


Więcej znajdziecie na stronie producenta :
   http://www.royal-apple.com

Moja opinia :  

Sok dostałam w wigilię i jak łatwo się domyślić wylądował on na kolacji wigilijnej. 
Przypadł do gustu całej rodzinie. Z 5 kg jabłek produkuje się 3l soku. Sok jest naturalnie mętny co mi się podobało bo nie jest rozcieńczany. Sok nalewa się bardzo fajnie bo za pomocą kranika : 


Oczywiście spodobało się to dzieciom cioci, które miały z tego frajdę. 

Sok POLECAM wszystkim! Jest to w 100% naturalny sok jabłkowy. Nie czuć w nim jak w innych chemii i konserwantów. 

Czy kupię ?  Na pewno!

Pijecie takie soki?

Podobne posty

6 komentarze

  1. Ja nie jestem wielką miłośniczką soku jabłkowego, ale takiego bym się napiła:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście wole pomarańczowy sok, ale ten też wygląda całkiem smakowicie ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. piłam kiedyś takie soki - są pyszne ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie motywacja i świadectwo tego, że jesteście.

Google+ Followers